קצת על השותפים העסקיים שלנו

הבחירה שלנו בשותפים מגדירה את היכולות של ענן Deserve-IT, מאוד חשוב עבורנו להסתמך על שותפים שיספקו עבורנו את המתכון המנצח לביצועים, יציבות ופונקציונליות. השותפים העסקיים שלנו נבחרו בקפידה ועל סמך ניסיון עתיר שנים, עבודה משותפת אל מול החברות ובעיקר אל מול הטכנולוגיות המוצעות. רשימה זו מכילה מספר חלקי של שותפים שעוזרים לנו לספק שירותי ענן ברמה הגבוהה ביותר.


חברת Zerto מספקת פתרון Disaster Recovery/Business continuity מבוסס תוכנה (ללא התקן חומרה מצד הלקוח). חברת Zerto נבחרה על ידנו כדי לספק פתרון רפליקציה אסינכרוני ללקוחותינו בארץ ובעולם תוך שמירה על יחס RTO / RPO של שניות / דקות. Zerto זכו במספר רב של פרסים כולל "Best Virtualization for Disaster Recovery" ,"Best of VMworld Europe 2014" ונבחרה בין היתר ע"י דלויט לאחת מ-50 החברות הצומחות בשנת 2014.

אנו ב-Deserve-IT משתפים פעולה עם Veeam. אנו מספקים ללקוחותינו את האפשרות להשתמש בחוות השרתים שלנו כ-Cloud repository ולהבטיח גיבוי ושיחזור מהירים. כיום ל Veeam יש מעל 168,000 לקוחות ומעל 34,000 שותפים עסקיים בכל רחבי העולם.


חברת Abiquo הינה החברה המובילה בתחום פתרונות אוטומציה וניהול סביבות ענן (CMP). מערכת Abiquo מספקת עבור לקוחותינו ממשק אחד לניהול הסביבה כולל את היכולת להוסיף או לגרוע משאבים, לנהל את רשת התקשורת, אבטחת המידע והחיוב החודשי.

חברת VMware הינה החברה המובילה בעולם בתחום וירטואליזציה ופתרונות ענן וחוות שרתים בכל רחבי העולם. ל-VMware יותר מ-500,000 לקוחות ו-75,000 שותפים.