שירותי מחשוב לעסקים

"נינג'ה הוא מושג מאוחר משלהי המאה ה-17 שנטבע על מנת לתאר קבוצות מגוונות של לוחמים בתקופת הסנגוקו ביפן.הנינג'ות כפי שמוצגים בתרבות המערבית הם לוחמי סתר המנצלים ידע באומנות לחימה והם מומחים בהסוואה,תנועה שקטה וחשאיות -ויקיפדיה"שירותי מחשוב לעסקים בדרך הנינג'ה


שרותי נינג'ה לעסקים 

אתה כאן.בעוד כמה שורות תבין מדוע שירותי נינג'ה לעסקים הם הפתרון הנכון עבורך.

עסק קטן/בינוני? רוב חברות המחשוב מספקות שירותי מחשוב "דומים",חלקם מנוטרים בצורה טובה יותר,חלקם "מנוהלים" אך בפועל תמיד נראה כי איננו יודעים בוודאות "על מה אנחנו משלמים" ואנו תוהים ושואלים את עצמנו האם ההתעסקות במעבר לחברת מחשוב אחרת שווה את הטרחה?,בדר"כ החלקים המנוטרים הם רכיבי ה"ליבה" -שרתים/גיבויים,תקשורת ואבט"מ -אך האם מישהו יכול להצביע על כך שהמחשב אשר נמצא במזכירות איטי ואינו מאפשר עבודה יעילה? האם למשתמשים בארגון נמאס להתלונן על איטיות? האם אנשים מבקשים להחליף את המחשבים שלהם בתדירות גבוהה?

הלקוח במרכז העניינים 

לקוחות חברתנו אשר נמצאים בשירות "נינג'ה" זכאים לשירות אשר מחקה באופן פעולתו את הנינג'ה-אנחנו עובדים מאחורי הקלעים,לעתים בהסוואה מוחלטת כדי להביא לתוצאות בצורה מהירה וללא כאב :).לכל תחנה (משתמש) בארגון מותקנת מערכת אשר סורקת ומנטרת באופן קבוע את המחשב ומתריעה באופן מיידי על בעייה באיזורים אשר יכולים לגרום לבעיות בחווית המשתמש (בעיות זכרון/מעבד/דיסק קשיח וכו'),כמו כן המערכת בודקת את שירותי האנטי וירוס,תוכנות מותקנות ואת אלו שרצות ב"רקע" ומאפשרות למהנדס השירות מטעמנו בלחיצת כפתור לבצע פעולות תחזוקה "מאחורי הקלעים",פעולות אלו ופעולות אוטו' אחרות יגרמו למחשב במשרד לעבוד בצורה המיטבית והמהירה לאורך זמן.כלל רשת הלקוח נראית ומוצגת במערכת הנינג'ה כמקשה אחת,תהליך אשר מאפשר למהנדסי השירות ירידה מהירה לפרטים ויכולת פתירת בעיות איכותית.אחד היתרונות הגדולים במערכת היא ניהול רשימת מצאי עדכנית על בסיס קבוע,לכל מחשב/משתמש מותקנת באופן אוטו' מערכת הנינג'ה ובתהליך זה תצורת המחשב מבחינת חומרה/תוכנה נרשמת בתיק הלקוח ובאופן אוטו'! 

תמיכת Helpdesk אישית

לכל לקוח מוצמדים שני מהנדסי שירות יעודיים אשר מנהלים את ההתקשרות מול הלקוח החל מההיבט הטכני ועד להצעות המחיר לרכישת מחשב.שני מהנדסי השירות אמונים על הספקת השירות ללקוח מרחוק וככל שיצטרך.מהנדסי השירות צופים במערכת ה"נינג'ה" כדי לזהות בזמן אמת בעיות אשר יכולות לגרום להפרעה ברציפות העסקית.שירות הנינג'ה כולל גם הגעת טכנאי ללא הגבלה לטיפול בתקלות.לכל לקוח נינג'ה מוקצים 5 IMAC בחודש כחלק מהחבילה.לכל לקוח מוקם פורטל אישי במערכת הקריאות של חברתנו,כל פנייה קטנה כגדולה נרשמת ומקוטלגת בפורטל.לרשות לקוחות נינג'ה עומדות האפשריות הבאות לפתיחת קריאות שירות : טלפון,מערכת קריאות אינטרנטית,דוא"ל,Facebook ובעתיד הקרוב מתוך צלמית (אייקון) במערכת ההפעלה האישית.

שירותי אנטי וירוס ו CyberSecurity

כחלק מחבילת השירות נבצע התקנה של אנטי וירוס ו Cyber Security -Webroot בשרתים.מערכת מנוהלת,קלה ופשוטה אשר מחליפה את האנטי וירוס ה"מסורתי". אין צורך ברכישת רישוי נוסף מכיוון ששירות Webroot הינו חלק משירות הנינג'ה של חברתנו. עוד על Webroot תוכל לקרוא כאן .לתחנות העבודה אנו עובדים עם אנטי וירוס של חברת Vipre. עוד על Vipre תוכל לקרוא כאן.

שירותי אינטרנט מאובטח ומוצפן 

כלקוח נינג'ה תקבל שירותי אינטרנט מאובטחים ומוצפנים.כלל התקשורת שלך תעבור סינון/ניקוי והלבנה לפני עזיבתה לרשת האינטרנט.אנו הופכים להיות ספקי התוכן וספק האינטרנט של חברתך. אין צורך בחומת אש יקרה,רישוי ותחזוקת מומחים. כחלק משירות נינג'ה אתה זכאי לשירות ומקבל גם את החומרה וגם את התוכנה במחיר השירות הכולל.למען הידיעה-לקוחות תמסורת מקבלים ציוד של ג'וניפר/סיסקו ולקוחות VDSL מקבלים ציוד של סיסקו.

שירותי דוא"ל מוצפנים וסינון דוא"ל זבל 

אנו יודעים כי בתור עסק הנך רוצה להעביר מדי פעם מיילים מוצפנים,מיילים חסויים אשר הנך רוצה להיות בטוח כי רק האדם לו הם מיועדים יוכל לקרוא אותם.בעזרת מערכות הענן שלנו תוכל להעביר מיילים מוצפנים כך שהצד המקבל יצטרך להקיש קוד אותו יוכל לקבל ב SMS ולאחר מכן יפתח המייל כקובץ PDF סגור. כמו כן כחלק משירותי נינג'ה נספק מערכת סינון דוא"ל זבל מתקדמת מבית Pineapp-סנן דוא"ל מוביל וחברה כחול-לבן.

גיבויים למידע האישי

חברתנו מבינה כי ישנו חומר חשוב ברמה ה"מקומית" אשר אינך רוצה לחשוף ברשת החברה.חברתנו מספקת כחלק מהשירות מערך גיבוי לשלושה משתמשי מפתח VIP בארגון ובנפח של 1000G לכל משתמש.החומר נגיש מכל מקום ומכל מכשיר.השירות ניתן כפתרון של חברת SugarSync -עוד על הפתרון תוכל לקרוא כאן 

כתיבת מדיניות ארגונית בנושא אבט"מ/גיבויים

לכל לקוח נכתבות מדיניות אבט"מ ומדיניות גיבויים.מדיניות זו מלווה את משתמשי והנהלת הארגון,ספקי צד ג' ועוד.כתיבת המדיניות הינה חלק קריטי בניהול סביבת מחשוב IT.תוכנית האבט"מ נבנית בהלימה אל מול צרכי הארגון ותוכנית הגיבוי מכילה פרטים אודות מערך הגיבוי,המידע המגובה,התזמון וכמובן גם את דרכי ותדירות השיחזור.מהנדסי השירות אמונים על אכיפת מדיניות אבט"מ כאשר כל חריגה מהנהלים עוברת באופן אוטו' למנהל האבט"מ האישי של הלקוח בחברתנו.

חנות וירטואלית

לקוחות נינג'ה מקבלים גישה והנחה בגובה של 5% לחנות הוירטואלית של חברתנו.החנות הינה "שונה" ולא פתוחה לקהל הרחב,החנות משרתת אך ורק את לקוחות החברה.החומרה המוצעת בחנות הינה חומרה אשר נבדקה ע"י מהנדסי השירות ואושרה לעבודה וכוללת דגמים מועטים של תחנות עבודה,מסכים,מדפסות וציוד קצה וכל זאת כדי לספק סדרה של מוצרים איכותיים אשר ניתנים בחלקם להחלפה מיידית במקרה של תקלה (מתוך מלאי קיים שלנו..) ובעיקר שקט תעשייתי ועבודה יעילה ללקוח.

והמחיר?

המחיר שלנו הינו קבוע. שירות נינג'ה מתומחר ב 135 ש"ח למשתמש לחודש.המחיר כולל בתוכו את כלל השירותים המפורטים בעמוד זה וניתנים ללקוחות בעלי 10+ משתמשי מחשב במחשוב ענן של חבתרנו כתנאי סף. 

אז למה את/ה מחכים? רוצים לפגוש נינג'ות אמיתיות ?רוצים לחסוך בעלויות של חומרה/תוכנה ורישוי? צרו קשר!