בלוג

10 נקודות כואבות במשרדי עורכי דין

שאלנו מס’ משרדי עורכי דין שהינם לקוחות שלנו באילו נקודות כואבות הם נתקלו מול חברות מחשוב קודמות. התשובות שקיבלנו די הפתיעו אותנו וגרמו לנו להבין שאנו באמת שונים. אספר לכם מה היו התלונות העיקריות.

 1.  שירות “רה-אקטיבי”. שירותי אמבולנס בשפה פשוטה. בשפה המקצועית השירות נקרא Break&fix- מתקנים רק את מה ששבור. השירות שלנו כולל Automated NOC, שירותי ניטור הולסיטים אשר מכסים את תחנות העבודה, שרתים, תהליכים עסקיים ושירותי תקשורת ואבטחת מידע. כאשר אין שירות פרו-אקטיבי התקלות חוזרות ונישנות וגורמות תיסכול רב ואובדן הכנסה ללקוח.
 2. חלון שירות “בעייתי”. לא ברור תוך כמה זמן חוזרים לקריאת שירות ובעיקר לא ברור עד מתי מתקבל השירות. אנו מתחייבים לזמן חזרה תוך 15 דקות ומספקים תמיכה אמיתית עד חצות.
 3. מחשבים איטיים. בכל בוקר מרכז הבקרה מקבל בדחיפה התראות בנושא מחשבים איטיים, דיסקים תקולים ותהליכים תקועים. קל לנו לבנות אוטומציות אשר מטפלות בתהליכים ומעדכנות את הלקוח באופן אוטו’ על דיסקים תקולים הדורשים החלפה.
 4. שירותי מעטפת. רוב המשרדים התלוננו שיש מס’ רב של ספקים אשר “לא מדברים אחד עם השני”. ספק אינטרנט, טלפוניה, אנשי DBA, אנשי אפליקציה ועוד. אנו בבינת מספקים שירות מעטפת מלא בחשבונית אחת. ספק אחד שאחראי על כל מערך המחשוב.
 5. גיבוי! DR! ווירוס כופר. רוב הארגונים אינם ערוכים למקרי קיצון. השנה האחרונה הוכיחה כי Playbook בנושא התאוששות מאסון הוא חובה. איך ואת מה מגבים? לאן? תוך כמה זמן נתאושש מאסון וכמה חומר נפסיד? האם הגיבוי מנוהל? אנו בבינת מספקים פתרון גיבוי והתאוששות מאסון לענן ומתחייבים לזמן התאוששות מאסון מהיר ואובדן חומר מינימלי (נוכל להחזיר את הלקוח לעבודה תוך מס’ דקות עם אובדן נתונים של מס’ שניות בודדות).
 6. עדכוני מערכת– תחנות/שרתים ואמצעי תקשורת ואבטחת מידע, כולם דורשים עדכונים. לנו בבינת מדיניות עדכונים חודשים, רבעונית וחצי שנתית להתקנים. מערך ה Automated NOC מבצע את העדכונים מחוץ לשעות הפעילות ובמהלך הסופ”ש.
 7. דוחות שירות– לא ידוע מה ספק המחשוב עשה עבורנו. אנו בבינת מספקים דוחות חודשיים (MBR-Monthly Business Review) הכוללים רשימת מצאי, רישוי , דוח ניטור ועמידה ביעדים. הדוח כולל פילוח של כלל קריאות השירות, מגמות והמלצות ליישום.
 8. אבטחת מידע וסייבר – תקנת הגנת הפרטיות דורשת שארגונים ישמרו על נכסי המידע ויצמצמו את האפשרות לזליגת מידע. אנו בבינת מספקים פתרון SIEM/SOC ע”י צוות אבטחת מידע הפועל 24 שעות ביממה. כחלק מהשירות נייצג את המשרד מול הרגולטור, נספק פתרון טכנולוגי לעמידה בתקינה ונכתוב נהלים ארגוניים לעבודה נכונה.
 9. רישוי – חברת אחות שלנו הינה “אבנט” אשר מפיצה רישוי מייקרוסופט (ועוד הרבה אחרים…), אנו נספק מחירים מצוינים, ניהול רישוי ומצאי ונדאג שלא תשלמו על רישוי שלא נצרך.
 10. סטנדרטיזציה – אנו מספקים שירות למוצרים מאוד ספציפיים. אנו מתמחים במוצרי תקשורת מסוג ג’וניפר וסיסקו וחומת אש מסוג פורטיגייט וסופוס. בעזרת הסטנדרטיזציה אנו פותרים תקלות בזמן מהיר ומספקים ללקוח שירותי החלפת חומרה באתר לקוח בקלות. כלל הפתרון שלנו נמכר כשירות ללא צורך ברכישה של חומרה/תוכנה.
deservit

שתפו את המאמר:

Facebook
Twitter
Email
WhatsApp
Print

צור קשר

  דילוג לתוכן