קצת עלינו

אודות Deserve-IT - Deserve-IT הינה ספקית מחשוב ענן. וכש"ענן" פוגש את האדמה - נוצר ערפל, ערפל שאנו נפזר עבורך. אנו ב-Deserve-IT "נולדנו" לדור מחשוב הענן, המערכת שלנו בנויה בארכיטקטורה גמישה וייחודית כדי לספק לך הלקוח אמינות, יכולות וביצועים אשר שמורים רק לארגוני "Enterprise". במערך השירות שלנו תוכלו להפעיל חוות שירותי DR, תוכלו להעביר את כלל תשתיות ה-IT ומערכות המידע ואף להרחיב את רשת התקשורת המשרדית כדי לעבוד בתצורה של "ענן הייברידי".

ההבדל ב-Deserve-IT

Deserve-IT הוקמה על-ידי מקצועני מחשוב בעלי ניסיון רב שנים. ב-Deserve-IT למדנו על האתגרים, המלכודות והסיכונים הקשורים במעבר אל מחשוב ענן בשלל תצורותיו. אנו ב-Deserve-IT נסיר עבורך את הסיכונים ונמנע ממך להכנס ל"מלכודות" תוך שמירה על אינטרסים משותפים וצליחת האתגרים.

הארכיטקטורה: חוות השרתים שלנו פרוסה במספר אתרים - בארץ ובחו"ל. אנו משתמשים ב-Hypervisor מבית VMware ושרתים מבית HP, רכיבי אחסון מבית HP (3par), רשת פנימית מבוססת Juniper Backbone ומוצרי אבטחת מידע מהחברות המובילות בתחום. השירותים שלנו מנוהלים לחלוטין על-ידי הלקוח דרך מערכת ניהול מרכזית הכוללת שליטה על השרתים, תקשורת ואבטחת המידע.

גמישות ועמידות: חוות השרתים המרכזית שלנו בארץ נמצאת בחוות שרתים ברמת tier3 בירושלים. אנו מחוברים לשתי ספקיות אינטרנט במקביל ושרידים בכלל המערכת.

התחייבות לשירות: אנו ב-Deserve-IT מתחייבים לספק 99.95% Uptime לשירותי התשתית.

הצפנה: אנו מאפשרים לבצע הצפנה של המידע ו/או של מ.ההפעלה בחוות השרתים שלנו.כמו כן אנו יודעים לספק יכולת הצפנה של הגיבוי השמור במערכות החברה.

מחיר וחוזי שירות: מודל השירות שלנו פשוט. איננו מחייבים לקוחות בחוזים ארוכי טווח.

בגדול, אין סיבה שבמחשוב ענן יהיה "downtime", לא צריכים להיות חוזי שירות מסובכים וחוזי שירות הקושרים את הלקוח לחוזה ארוך טווח. אנו מספקים שירות ברמה הגבוהה ביותר תוך שמירה על מחיר תחרותי. אנו כאן כדי לחלוק את הניסיון שלנו, לספק שירותים מתקדמים וליצור מערכת יחסים מופלאה עם הלקוחות שלנו.

 

 


החזון שלנו

לספק שירותי מחשוב ענן חדשניים אשר מותאמים לכלל העסקים תוך הובלת השוק הישראלי במצוינות, אמינות וחדשנות מקצועית.
מחשוב הענן שלנו מספק פלטפורמה לשירותי Disaster Recovery, גיבוי, שירותי תשתית כשירות ואף הרחבה של יחידת ה-IT אל ענן היברידי (תוך שימוש בענן הפרטי שלנו ו/או עננים ציבוריים).

המתכון שלנו להצלחה
ה"מתכון" שלנו לגרסה הישראלית:
 1. X 2 חוות שרתים ברמה Tier3
 2. 2 X קישורי אינטרנט מספקיות אינטרנט שונות
 3. בחירה בשדרת מתגים מובילים מבוססי 10GB
 4. 1 X מספר רב של שרתים מבוססי HP
 5. 20 X שנות ניסיון
 6. 1 X ספק וירטואליזציה מוביל
 7. 1 X אבטחת מידע ורגולציה כנדרש
השיטה:
 1. מחממים את חוות השרתים, קישורי האינטרנט והמתגים לחום נמוך
 2. מוסיפים את השרתים ומבשלים לפרק זמן של כשבועיים
 3. בודקים את המרקם המתקבל ומכבים
 4. מוסיפים פתרון אוטומציה
 5. עוטפים באבטחת מידע
 6. מעבירים לשף הראשי לבדיקה
 7. מגישים ללקוח...
 8. בתאבון!