תוכנית שותפים

יש בענן מקום גם בשבילכם…

העסקים כיום נמצאים באופן מתמיד ב”תזוזה” ותשתיות המחשוב הפכו להיות קריטיות מאי-פעם. לכל עסק קטן כגדול יש צורך בתשתיות מחשוב כמו של ה”גדולים” – מערכות ERP ,CRM ודוא”ל ומעל לכל גיבויים ורצון לזמינות תשתיות של כמה שקרוב ל-100%. עסקים כיום צריכים להתכוונן לתפיסת עולם חדשה אשר אינה נסמכת על תשתיות מחשוב מקומיות אלא להשתמש בתשתיות מחשוב תחת מחשוב מרוחק אצל ספקי ענן.

בין אם אתם עושים את צעדיכם הראשוניים במכירה של שירותי ענן או שהנכם מעוניינים לשדרג / להרחיב את יכולות ה”ענן הפרטי” שלכם, נשמח לשוחח. בענן שלנו תוכלו להנות ממספר יתרונות ייחודים המבדלים אותנו מרוב המתחרים – מה שיעזור לכם ולעסק שלכם בתחרות מול ספקי מחשוב אחרים.

תוכנית השותפים שלנו מאפשר לכם להשתלב בחברתנו, ליהנות מתשתיות המחשוב שלנו ולהשתמש בכלים ובשירותים ייחודים כדי להרחיב את סל המוצרים והשירותים שלכם לטובת לקוחות שונים.

כשותפים – תהנו ממחיר תחרותי אשר לא יעלה (אלא רק יכול לרדת…) לכל אורך הסכם השירות. אנו מבטיחים שהמחירים והשירות המסופקים על ידנו יהיו רווחיים יותר מאשר הקמה ותחזוקה של ענן פרטי.

תוכלו לנהל את הלקוח הסופי מהיבטי אבטחת מידע, תקשורת וחיוב. הפורטל יכול לעבור “White Labelling” הכוללים את לוגו החברה שלכם כדי להבטיח שהלקוחות לא יתקלו בשם ש”אינו מוכר”.

כשותפים תקבלו הדרכות לאנשי המכירות והצוות הטכני ומנהל פיתוח עסקי ייעודי כדי לבנות את הקשר ביננו לטווח ארוך בצורה ששני הצדדים יהיו מסופקים ורווחיים.

כשותפים – תהנו מקשרי מסחר חזקים ואנשי פריסייל אשר “עובדים” עבורכם מול הלקוחות במידת הצורך כדי למכור את פתרונות הענן תחת הצגת הפתרון בצורה מקצועית ונכונה.

מלאו את הטופס וניצור עימכם קשר בהקדם

*שדות מילוי חובה

צור קשר

    דילוג לתוכן