שירותי BAAS כשירות

שירותי גיבוי כשירות - BaaS

אנו בבינת מגבים את המידע הארגוני של הלקוחות ומבטיחים את שלמות המידע הארגוני. יחד עם זאת,ללקוחות שאינם לקוחות ענן בינת – אנו מציעים שירותי גיבוי כשירות. גיבוי זה הינו העתק מלא של המידע בתזמון קבוע (לדוגמא כל 12 שעות או פעם בסוף יום עסקים), ישירות אל חוות השרתים של בינת בתצורה מוצפנת. הגיבוי מוצפן גם בדרכו אל חוות השרתים של בינת וגם ברכיבי האחסון של בינת. Encryption at transit&rest.

המלצתנו היא לגבות לפי מתודולוגיית 3-2-1 (3 העתקים של המידע, ב-2 סוגי אחסון כאשר לפחות עותק אחד (1) נמצא מחוץ לחברה) . אנו מספקים ללקוח את היכולת לגבות לפי מתודולוגיות נפוצות כגון 3-2-1 ו Grandfather-father-son.

שירות הגיבוי של בינת הינו גיבוי “חכם” שמודע לשיכבת האפליקציה ויודע לבצע גיבוי ושיחזור של פריטי דוא”ל / SQL / AD וכמובן Microsoft 365.

שירותי גיבוי BaaS מאפשר ללקוח לבצע גיבוי מתוך תוכנת הגיבוי VEEAM/ Unitrends
בארגון  אל ענן חברתנו ולהשתמש בענן שלנו כדיסק קשיח “חיצוני”.
אנו מאפשרים לגבות תחנות עבודה, שרתים ואף פריטי 365 Office בתזמון גמיש לפי דרישת המשתמש. 

התמחיר שלנו הינו קל ופשוט ומתומחר לפי 0.35 אגורות + מע”מ ל 1GB נטו וללא תלות בכמות המכונות / רוחב הפס הנדרש כאשר המינימום לגיבוי הינו 500GB.
התשלום הינו לפי ניצול בפועל במקפצות של 500GB.

חברתנו תשמח לספק לכם נפח אחסון של 100 GB ללא התחייבות ניסיון ל- 14 יום –
לפרטים נוספים הקליקו כאן.

Spanning-גיבוי Microsoft 365

חברתנו מספקת שירותי גיבוי גם למערכת הדוא”ל/Sharepoint/ Onedrive ב Microsoft 365.
אין זה משנה האם כלל מערכת הארגון נמצאת תחת Microsoft 365 או שהארגון עובד בתצורה היברידית –
לנו יש את הפתרון כדי שמערך הדוא”ל יגובה והשליטה תהיה בידיים שלך.
היכולת לגבות ולשחזר נמצאת אצל הלקוח. אנו מאפשרים גיבוי של כלל פריטי הדוא”ל (דוא”ל, יומן, אנשי קשר) , כולל sharepoint/onedrive/teams ועמידה בכל תנאי הרגולציה.

קצת על Veeam -
הטכנולוגיה והשימוש ב-
Veeam Cloud Connect

Veeam נוסדה בשנת 2006, ממוקדת מיום ההקמה בפתרונות וירטואליים (למרות שלאחרונה יש גם פתרון חינמי לתחנות עבודה – Veeam Endpoint Backup), בהתחלה כתוכנת ניטור ולאחר מכן כפתרון גיבוי ורפליקציה. ניתן לומר ש-Veeam שינו את עולם הגיבוי עם ממשק משתמש, תפעול ויכולת מוכחת גם כפתרון גיבוי ובהמשך כפתרון רפליקציה של מכונות וירטואליות.

Veeam משתמשת בטכנולוגיית Snapshot בשילוב עם CBT (Changed Block Tracking) כדי ליצור רפליקה / גיבוי של מכונה וירטואלית. בזמן ה-Snapshot נוצר קובץ המכיל את כל השינויים מזמן יצירת ה-Snapshot וכל השינויים נכתבים לקובץ הנ”ל. בסוף תהליך הרפליקציה – הקובץ “מתמזג” אל תוך הדיסק ה”חי”. בתהליך הרפליקציה הבא נכתבים השינויים שהתבצעו מאז הרפליקציה האחרונה.

Veeam הציגה פתרון בגרסה מס’ 8 בשם Veeam cloud connect. הלקוח פשוט מגדיר את ספק מחשוב הענן שלו (Deserve-IT) ומקבל באופן אוטומטי את נפח הדיסק / רוחב הפס שרכש. משם הדרך לגיבוי באחסון חברתנו הוא במרחק של הגדרת ה-Job. גיבוי off-site הפך להיות פשוט וקל! 

ללקוחות אשר אינם מעוניינים בפתרון Veeam אנו מאפשרים גיבוי באמצעות מערכת unitrends הכוללת התקנת agent בכל אחת מהתחנות/שרתים וניהול הגיבויים נעשה באופן מלא מהענן.

 • הגיבוי הינו מוצפן Transit&Rest. לחברתנו אין גישה למידע הארגוני.
 • הגיבוי והשיחזור נעשים מתוך פורטל המערכת בצד הלקוח (veeam)
 • הגיבוי נשמר בשתי חוות שונות של בינת לצורך שרידות ושלמות המידע או בענן Unitrends באירופה לבחירת הלקוח 
 • גיבוי אופיס 365 חשוב מאוד. האם ידעתם שמייקרוסופט אינה מגבה את החומר? מייל שנעלם לא חוזר …
 • סביבת VCC מתאימה לסביבה פיזית
  ווירטואלית כאחד.
 • כדי לגבות לענן Deserve-IT יש להיות
  בעל רישיון Veeam בגרסה 11 ומעלה 

צור קשר

  דילוג לתוכן