אנו דוגלים בשקיפות ללקוח. אנו מאפשרים ניהול מלא של הסביבה ע"י הלקוח בעצמו.

ניהול חוות השרתים הוירטואלית באופן עצמוני הינה הכרחית להצלחה שלך בתוך ארגון.אנו מספקים ללקוח שקיפות מלאה ויכולת ניהול של הסביבה הוירטואלית מבחינת ניהול ותחזוקה,מחיר,הגדרות רשת ובעתיד הקרוב גם יכולת שיחזור מערכת וקבצים.אנו מקשיבים ללקוחות ומשפרים ומשתפרים באופן קבוע כדי להביא את חווית השימוש הטובה ביותר,דבר המבטיח שימוש בטכנולוגיות האחרונות ושדרוגים קבועים למערכות הליבה.

מבט אל תוך חוות השרתים

המערכת נבנתה עם מחשבה כוללת על צרכי הלקוח,קונסול הניהול שלנו (Cloud Controller) הינו אינטואיטיבי אך בעל יכולות רבות ומתממשק למערכות הליבה של חברתנו.קונסול הניהול מאפשר ללקוח שקיפות,ניהול וניטור של משאבי החווה.אנו מאפשרים ללקוחות החברה להנות מ White label מלא ומאפשרים מודל של Customer/Reseller עבור אינטגרטורים המעוניינים למכור ללקוחות הקצה.

Cloud Controller Dashboard
Cloud Controller Dashboard

 

ניהול וניטור המשאבים

ניהול חוות השרתים הופך להיות קל עם קונסול הניהול.המערכת למעשה "שואבת" נתונים מתוך VMware vCenter לניהול וניטור הסביבה הוירטואלית.אנו מאפשרים לראות בכל זמן נתון סטטיסטיקה בזמן אמת ומידע הסטורי לגבי ביצועים וצריכת משאבים. אנו מאפשרים לשנות את המכונות הוירטואליות,להוסיף/לגרוע משאבים,לבצע פריסה של שרתים חדשים,לייצר Snapshots וליצור רשתות וירטואליות VLAN באופן עצמוני.

cloud Controller monitor
cloud Controller monitor
ניהול ענן פרטי וציבורי

כרגע אנו מאפשרים ניהול ופריסת מכונות בשלוש חוות שונות בארץ. חוות בינת ירושלים של כסף בהר חוצבים (החווה הראשית),חוות אינטרנט בינת בת"א וחוות סלקום/נטוויז'ן ראש העין.כל המכונות נראות בממשק אחד. כמו כן אנו מאפשרים ניהול של סביבת VMware, Openstack ועננים ציבוריים Azure&Aws.בעת פריסת מכונות תוכל לבחור באיזו חווה לאחסן את המכונה וכאמור לנהל את כל הסביבה בממשק אחד.

cloud controller user service
cloud controller user service

 

פריסת שרתים חדשים

פריסת השרתים הופכת קלה מאי פעם.אנו מאפשרים גודל מכונה מקסימלי של 128G זכרון, 40 ליבות מעבד ו 6T של דיסק קשיח מבוסס HP 3PAR.הפריסה מבוססת על קטלוג שרותים שמתעדכן באופן תדיר וכולל בתוכו מערכות מייקרוסופט (2008/2012/2016),מערכות לינוקס בהפצות וגרסאות שונות (Centos/Ubunto) וגם מכונות מוכנות כגון Firewalls&Wordpress.

Cloud Controller Provisioning
Cloud Controller Provisioning