שירותי מחשוב כשירות | ITaaS

שירותי מחשוב כשירות | ITaaS -הוא מודל תפעולי שבו נספק שירותי טכנולוגיות מידע (IT) לעסקך כשירות.אנו מתמחים באספקת שירותי ITaaS לעסקים בגודל קטן ובינוני -SMB.שירותי ה IT מסופקים כקטלוג שירותים גמיש עם תמחור הקשור לכל אחד מפריטי הקטלוג.תחת מודל זה אנו נשים דגש רב על הצרכים והתוצאות של הפעילות העסקית בארגונך ונפעל לשיפור הרווחיות.ההטבות במודל זה הן רבות-החל מסטנדרטיזציה,פשטות הפתרון ועד שיפור השקיפות הפיננסית המונעת עלויות IT בלתי צפויות.מעבר למודל ITaaS מספק לעסק את היכולת להיות זריז ויעיל ולקבל יתרון משמעותי על המתחרים עבור הארגון,השותפים והלקוחות.


אז איך אנחנו עושים את זה? איך מתחילים ?

שירותי מחשוב כשירות | ITaaS

אתה כאן.בעוד מס' דקות תבין איך נוכל לשפר לארגונך את הרווחיות.לכל ארגון אנו מקצים מנהל אתר אשר לומד את התהליכים העסקיים,מערכות המידע ואת אפליקציות הליבה,המתחרים ואת השירותים הנצרכים ע"י העסק כולל יצירת רשימת מצאי עדכנית וניתוח כלכלי של עלוית ספקי השירות כולל עלויות ישירות,עקיפות ועלויות "חבויות" כגון חשמל/שטח ריצפה.זהו החלק הראשון באספקת שירותי מחשוב כשירות | ITaaS.

שירותי מחשוב מנוהלים ברמת תשתיות 

כחלק מהמיפוי,מנהל האתר אוסף מידע ורשימת מצאי על התקני החומרה בארגון (החל ממדפסות ועד חדר השרתים).אנו לוקחים בחשבון עלויות חשמל,תפעול,שירות ומכינים תוכנית עלויות ל 36-48 חודשים הקרובים ברמת תשתית מקומית וברמת מחשוב ענן ומציעים להנהלה שקיפות והחלטה אסטרטגית לאן פונה הארגון.בסופו של התהליך הנ"ל אנו נוכל  להתחייב על זמינות המערכת וצמצום עלויות התפעול ב X מאות/אלפי שקלים בחודש.

שירותי מחשוב מנוהלים ברמת המשתמשים 

אנו מקימים מוקד שירות אינטימי ואישי עבור כל לקוח הכולל 2 טכנאים אשר מכירים את האתר ותומכים בו בשוטף.אנשי השירות אחראים על הספקת שירותי ה IT החל מתמיכת המשתמשים ועד רכש של ציוד חומרה ותוכנה.לאנשי המוקד ניתנו הכלים המתקדמים ביותר כדי לספק ללקוח שירות מהיר,איכותי ובעיקר מנוהל הכולל דוחות תקופתיים לגבי אחוז עמידה ביעדים שהוגדרו,מדדי שביעות רצון משתמשים וזמינות המערכת.

רכש חומרה 

למדנו לזהות את הצרכים ואנו מבצעים יבוא עצמוני של חומרת מחשבים ותקשורת וכל זאת כדי לספק ללקוח שירותים כוללים במחיר הנמוך ביותר האפשרי.בשירות המנוהל נספק רשימה בסיסית של ציוד אשר מהנדסי השירות של חברתנו בדקו ואישרו והוא כולל גם ולא רק:עמדות עבודה נייחות וניידות/מסכים/מדפסות וציוד תקשורת ואבט"מ.הציוד מיובא כציוד מחודש ברוב המקרים ונבדק ע"י מהנדסי השירות שלנו טרם מכירתו ללקוח.אנו מחזיקים מלאים גדולים של ציוד קצה כדי לספק ללקוח שירות החלפה מיידית של חומרה תקולה ללא הסתמכות על גורמי צד ג'.

 

רכש תוכנה  

חברה בקבוצת "רד-בינת" הינה חברת אבנט, חברת הפצה אשר בבסיסה מפיצה של רישוי מייקרוסופט ולא רק.... אנו נוכל לספק לך הלקוח עלויות רישוי מופחתות בכלל מוצרי מייקרוסופט תוך שימוש בחסכון פערי תיווך.חברת אבנט מעסיקה אנשי פריסייל ויועצים אשר יוכלו לייעץ בהתאמת הרישוי הנכון והמתאים לארגונך-יעוץ שבמקרים רבים חוסך עלויות רבות!

תשתיות ענן ותקשורת  

חברתנו מתמחה בפתרונות "בוטיק" בתחום מחשוב ענן.חוות השרתים הראשית שלנו נמצאת בירושלים במתקן בינת "ירושלים של כסף" (עוד על החווה תוכל לקרוא כאן וכאן ).אנו מתחזקים את המערך 24 שעות ביממה ו 7 ימים בשבוע כדי לספק שרידות אדירה של 99.95% לכלל המערכות.בניגוד לחברות אחרות אשר "מתארחות" אצל נותני שירות - חוות השרתים שלנו,הקווים ברובם שלנו ואנו יודעים לספק פתרון הכולל בתוכו את כל מה שהארגון צריך -החל משירותי טלפוניה,שירותי תשתיות בענן,שירותי מחשוב,קווי תקשורת,גיבויים ובעיקר-שירות מנוהל!. לקבוצת "רד-בינת" רישיון מפ"א של משרד התקשורת (מפעיל פנים ארצי) ואנו מחזיקים בקידומת טלפוניה משלנו.

עבודות תשתית תקשורת פסיבית

כחלק מהשירות אותו אנו מציעים נוכל למנות גם אספקת פתרונות תשתית פסיבית.נקודות רשת,הקמת חדרי שרתים,חיווט וכו'.אין עוד התעסקות עם "קבלנים" חיצוניים.האחריות כולה שלנו.

פינוי חדרי שרתים במעבר לשירותי ענן

בסיום התהליך לאחר שבחנו את התשתיות ובמידה והוחלט להעביר את תשתיות המחשוב לענן אנו נהיה אחראים על פינוי חדר השרתים.התהליך הינו פשוט מאוד-אנו נציע סכום כסף מסוים עבור הציוד השמיש בחדר השרתים ואת שאר הציוד אנו נעביר למיחזור פסולת אלקטרונית. אתה הלקוח תקבל תעודה של "ממחזר" ובעיקר חדר שרתים/תקשורת ריק מציוד (חוץ ממתג/נתב אשר יחברו לחוות השרתים),עם קירור כבוי ועם שטח רצפה אשר תוכל לנצל אותו לעובדי מטה אחרים.

 

אז למה אתה מחכה ? רוצה לראות איך נוכל לחסוך לך כסף? רוצה לשפר את הרווחיות ? צור קשר עכשיו לקבלת הצעת מחיר לשירותי ITaaS - לחץ כאן