שירותי מחשוב לעסקים בדרך הנינג'ה

?

“נינג’ה הוא מושג מאוחר משלהי המאה ה-17 שנטבע על מנת לתאר
קבוצות מגוונות של לוחמים בתקופת הסנגוקו ביפן. הנינג’ות כפי שמוצגים
בתרבות המערבית הם לוחמי סתר המנצלים ידע באומנות לחימה והם
מומחים בהסוואה, תנועה שקטה וחשאיות” ויקיפדיה

שרותי מחשוב בדרך הנינג'ה

אתם כאן.
בעוד כמה שורות תבינו מדוע שירותי מחשוב בדרך הנינג'ה לעסקים הוא הפתרון הנכון עבורכם.

רוב חברות המחשוב מספקות שירותי מחשוב “דומים”, חלקם מנוטרים בצורה טובה יותר, חלקם “מנוהלים” אך בפועל ברוב המקרים נראה כי הלקוח אינו יודע בוודאות “על מה הוא משלם”.  שירותי מחשוב הינו שירות אינטימי בו נוצר קשר קרוב עם ספק השירות ולכן ברוב המקרים עולה השאלה האם מעבר לחברת מחשוב אחרת שווה את הטרחה והאם השירות שיתקבל מהספק החדש באמת כל כך שונה מהשירות שמתקבל כיום?

כאן אנו נכנסים לתמונה, אנו נייצר עבורכם ערך ע”י שירות הוליסטי ומקיף לכלל מערכות המידע (!),  נספק שירותי תמיכה סופר איכותיים במתכונת Follow the sun, אנו ננטר את סביבת השרתים,תקשורת ואבט”מ ע”י מרכז בקרה מאויש 24/7, אנחנו ננהל את הגיבויים ונבצע שיחזורים יזומים וננטר את מחשבי הקצה כדי להמנע מפגיעה בפרודקטיביות של הארגון. ע”י ניהול וניטור מחשבי הקצה נוכל להפיק דוח מצאי חודשי והמלצות לשדרוג מה שמוביל לחסכון בעלויות תפעוליות. כלל הפתרון מנוהל ועומד בתקני האבטחה הנפוצים ובדרישות הרשות להגנת הפרטיות.

הלקוח במרכז העניינים

לקוחות חברתנו אשר נמצאים בשירות “נינג’ה” זכאים לשירות אשר מחקה באופן פעולתו את הנינג’ה- אנו עובדים מאחורי הקלעים, לעתים בהסוואה מוחלטת כדי להביא לתוצאות בצורה מהירה וללא כאב :). לכל משתמש בארגון מותקנת מערכת אשר סורקת ומנטרת באופן קבוע את המחשב ומתריעה באופן מיידי על בעייה באיזורים אשר יכולים לגרום לפגיעה בחווית המשתמש (בעיות זכרון/מעבד/דיסק קשיח וכו’), כמו כן המערכת בודקת את שירותי האנטי וירוס,תוכנות מותקנות ואת אלו שרצות ב”רקע” ומאפשרות למהנדס השירות מטעמנו בלחיצת כפתור לבצע פעולות תחזוקה “מאחורי הקלעים”, פעולות אלו ופעולות אוטו’ אחרות יגרמו למחשב במשרד לעבוד בצורה המיטבית והמהירה לאורך זמן. כלל רשת הלקוח נראית ומוצגת במערכת הנינג’ה כמקשה אחת, תהליך אשר מאפשר למהנדסי השירות ירידה מהירה לפרטים ויכולת פתירת בעיות איכותית. אחד היתרונות הגדולים במערכת היא ניהול רשימת מצאי עדכנית על בסיס קבוע,לכל מחשב/משתמש מותקנת באופן אוטו’ מערכת הנינג’ה ובתהליך זה תצורת המחשב מבחינת חומרה/תוכנה נרשמת בתיק הלקוח ובאופן אוטו’!. המערכת מאפשרת לצוות התמיכה השתלטות בלחיצת כפתור ובעיקר מספקת ויזבליות מלאה לכלל מחשבי הארגון. לכל לקוח מוקם פורטל אישי עם נתוני הפירמה כך שבלחיצת כפתור תיק אתר מונפק באופן אוטומאטי. כחלק מהפתרון אנו גם מבצעים עדכוני מערכת באופן אוטו’ , גם לסביבת ווינדוס ואופיס וגם לאפליקציות צד ג’ כגון chrome,adobe,zoom וכו’ .

תמיכת Helpdesk אישית

לכל לקוח מוצמדים שני מהנדסי שירות ומנהל תיק לקוח יעודי אשר מנהלים את ההתקשרות מול הלקוח החל מההיבט הטכני ועד להצעות המחיר לרכש.  שני מהנדסי השירות אמונים על הספקת השירות ללקוח מרחוק וככל שיצטרך. מהנדסי השירות בשילוב עם צוות ה NOC צופים במערכת ה”נינג’ה” כדי לזהות בזמן אמת בעיות אשר יכולות לגרום להפרעה ברציפות העסקית. לכל לקוח מוקם פורטל אישי במערכת הקריאות של חברתנו, כל פנייה קטנה כגדולה נרשמת ומקוטלגת בפורטל. לרשות לקוחות נינג’ה עומדות האפשריות הבאות לפתיחת קריאות שירות : טלפון,מערכת קריאות אינטרנטית, דוא”ל, צ’ט ואף מתוך צלמית (אייקון) במערכת ההפעלה האישית. השירות הינו אישי וניתן בשפות עברית ואנגלית ע”י צוות תומכים מיומן.

שירותי אנטי וירוס ו CyberSecurity

כחלק מחבילת השירות נבצע התקנה של אנטי וירוס ו MDR  מסוג Huntress&Webroot בשרתים ובתחנות העבודה. מערכת מנוהלת,קלה ופשוטה אשר מחליפה את האנטי וירוס ה”מסורתי”. אין צורך ברכישת רישוי נוסף מכיוון ששירות Cyber הינו חלק משירות הנינג’ה של חברתנו. מרכז בקרה מנטר את אירועי האבטחה 24×7 ובודק בכל זמן את כלל התהליכים הרצים במחשבי הארגון. צוות הבקרה מכיל בקרי אבטחת מידע ומומחי פרונזיקה לזיהוי וטיפול בצורה אפקטיבית באירועי אבטחת מידע. פתרון חברתנו עומד בכל תקני האבטחה הנפוצים – החל מהגנת הפרטיות , ISO , GDPR , SOX ואף תקני SOC2. ללקוחות עם פרופיל אבטחה מורכב יותר ישנה אפשרות לבחירה במסלול NinjaTOP אשר כוללת פתרון אבטחתי מורכב יותר הכולל גם ניהול אבטחתי של סביבת Office365 , DUO , Box ואף שירותי zero-trust.

שירותי אינטרנט מאובטח ומוצפן

כלקוח נינג’ה תקבל שירותי אינטרנט מאובטחים ומוצפנים. כלל התקשורת שלך תעבור סינון/ניקוי והלבנה לפני עזיבתה לרשת האינטרנט. אנו הופכים להיות ספקי התוכן וספק האינטרנט של חברתך. אין צורך בחומת אש יקרה, רישוי ותחזוקת מומחים. כחלק משירות נינג’ה אתה זכאי לשירות ומקבל גם את החומרה וגם את התוכנה במחיר השירות הכולל. אנו ספק אינטרנט מורשה ומתמחים בפתרונות תקשורת ללקוחות מרובי סניפים. הפתרון כולל dns-filtering ומנוהל ע”י בקרי SOC 

deservit

שירותי דוא"ל מוצפנים
וסינון דוא"ל זבל

אנו יודעים כי בתור עסק הנך רוצה להעביר מדי פעם מיילים מוצפנים, מיילים חסויים אשר הנך רוצה להיות בטוח כי רק האדם לו הם מיועדים יוכל לקרוא אותם.בעזרת מערכות הענן שלנו תוכל להעביר מיילים מוצפנים אשר כוללים הרשאות גם כאשר הקובץ עוזב את “הענן”. כמו כן כחלק משירותי נינג’ה נספק מערכת סינון דוא”ל זבל מתקדמת מבית Mailguard-סנן דוא”ל מוביל ומבוסס AI אשר מספק הגנה על שרתי דוא”ל ואף על שרתי Office365! 

גיבויים למידע האישי

אנו מבינים כי ישנו חומר חשוב ברמה ה”מקומית” אשר אינך רוצה לחשוף ברשת החברה. חברתנו יודעת לספק שירותי גיבוי מנוהלים לתחנות העבודה. החומר נגיש מכל מקום ומכל מכשיר. השירות ניתן כפתרון של חברת unitrends. היתרון הגדול-הצלחה/כשלון הגיבוי מופיעים במערכת הנינג’ה ובפורטל זמין ללקוח כך שאנו והלקוח עוקבים למעשה באופן רציף על גיבוי התחנות. הגיבוי נשמר בצורה מוצפנת ורץ באופן אוטו’ ללא צורך בהתערבות ידנית שלנו ו/או של המשתמש.

כתיבת מדיניות ארגונית
בנושא אבט"מ / גיבויים

לכל לקוח נכתבת מדיניות אבט”מ ומדיניות
גיבוי/שיחזור. מדיניות זו מלווה את משתמשי והנהלת הארגון,ספקי צד ג’ ועוד. כתיבת המדיניות הינה חלק קריטי בניהול סביבת מחשוב IT. תוכנית האבט”מ נבנית בהלימה אל מול צרכי הארגון ותוכנית הגיבוי/שיחזור מכילה פרטים אודות מערך הגיבוי, המידע המגובה, התזמון וכמובן גם את דרכי ותדירות השיחזור. מהנדסי השירות אמונים על אכיפת מדיניות אבט”מ כאשר כל חריגה מהנהלים עוברת באופן אוטו’ למנהל האבט”מ האישי של הלקוח בחברתנו.

ציוד משוחזר

למדנו לזהות את הצרכים ואנו מבצעים יבוא עצמוני של חומרת מחשבים ותקשורת וכל זאת כדי לספק ללקוח שירותים כוללים במחיר הנמוך ביותר. הציוד מיובא כציוד מחודש ברוב המקרים ונבדק ע”י מהנדסי השירות טרם מכירתו ללקוח. אנו מחזיקים מלאי גדול של מוצרי תקשורת וציוד קצה כדי לספק ללקוח שירות החלפה מיידי של חומרה תקולה ללא הסתמכות על גורמי צד ג’.

deservit

והמחיר?

המחיר שלנו הינו קבוע. שירות נינג’ה מתומחר ב 135 ש”ח למשתמש לחודש. המחיר כולל בתוכו את כלל השירותים המפורטים בעמוד זה וניתנים ללקוחות בעלי 20+ משתמשי מחשב במחשוב ענן של חברתנו כתנאי סף.

אז למה את/ה מחכים? רוצים לפגוש נינג'ות אמיתיות ?
רוצים לחסוך בעלויות של חומרה/תוכנה ורישוי? צרו קשר!

צור קשר

    דילוג לתוכן