מערכת הניטור שלנו

שרותי הניטור שלנו

מחשבים ניידים, תחנות עבודה, סמארטפונים, מחשבי לוח וכו’-כולם התקני “קצה” אשר מחוברים לרשת התקשורת.

התפקיד שלנו הוא לשמור על רשת התקשורת מהירה, ללא שהות או צווארי בקבוק. רשת  איכותית ו”נקייה” מרעשים תוך אספקת זמינות מערכת גבוהה למשתמשים-את הנ”ל אנו משיגים תוך שימוש במערכות הניטור שלנו.

לא פחות חשוב מכך הוא ניטור אמיתי ופרו-אקטיבי של תשתיות המחשוב המרכזיות (שרתים/מתגים/חומת אש) . כשל ו/או הגדרות לא נכונות יכולים להוביל לנפילה של רשת התקשורת והשבתה של כלל מערכות המידע בארגון. מס’ רב של ספקי שירות “מתגאים” בכך שהם מנטרים את רשת התקשורת, אך האם זה כך באמת? מה הניטור שלהם כולל? אז כמה מילים על הניטור שלנו והדרך שלנו להיות יחודיים.

ניטור אמיתי של רשת התקשורת-

DeserveIT Network Monitoring

בעזרת מערכות הניטור שלנו נספק ללקוח:

מפה המעודכנת בזמן אמת של כל רשת התקשורת ואת צורת חיבור ההתקנים (איזה מחשב מחובר לאיזה מבואה במתג, איזה מתג מחובר לאיזה מתג אחר וכו’) כדי שתמיד נדע מה מחובר לרשת, באיזה קצב והאם אנו מגלים שגיאות/בעיות בחיבור.  המשמעות היא שאין צורך בלחפש אחר ההתקן, 100% ויזיבליות של רשת הארגון מוביל לקיצור משמעותי בזמן טיפול בתקלה.

רשימת מצאי עדכנית של רשת התקשורת-מתגים, נתבים, חומת אש, בקרי תקשורת אלחוטית כולל דגם, מספר סידורי, גרסת מ.הפעלה, עותק/גיבוי של הגדרות וכו’. מרכז הבקרה מתריע על צורך אבטחתי בשדרוג גרסת מוצר לפי הנחיות הספק ו/או המלצה מ- CERT הישראלי ודומיו בעולם.

גיבויים אוטו’ של קבצי הקונפיגורציה- במקרה של תקלה נוכל לספק ציוד עם ההגדרות מוכנות, כל שינוי מגובה באופן אוטו’, אנו מחזיקים מלאי גדול של מתגים/נתבים וההחלפה במקרה של תקלה היא פשוטה עד מאוד.

ניטור 24×7 של רשת התקשורת כולל התראות בזמן אמת- ניטור פרו-אקטיבי ע”י צוות ה NOC -דגל שמורם לפני שהבעיה משפיעה על הרשת. המוקד שלנו מאויש בתומכים במתכונת follow the sun. 

התחברות מהירה ומאובטחת אל התקני התקשורת מבטיחה שהחיבור היחיד לניהול התקשורת הינו מצד בינת. כלל ההתחברויות מנוטרות ונרשמות.

ניתוח תעבורה באופן שוטף- אנו נוכל לחפש ולמצוא כל מידע שנכנס ויצא מהארגון, שיוך לאפליקציה ומשתמש ורוחב הפס לאותו השירות. טיפול בעומסי תקשורת הופך לפשוט ומקצר את הזמן לפתרון התקלה עבור הלקוח.

דו”חות ביצועים – ברמה של כל ציוד רשת, מבואה וכו’ המידע נמדד בשעות / ימים / שבועות / חודשים. אנו מנטרים את כלל רשת הלקוח,החל מציוד התקשורת, אלחוט ואבט”מ ועד שרתים, תחנות ומדפסות!

אז מה ממש מיוחד במערכת שלנו?

דו”חות – כל לקוח מקבל דו”חות ניצול משאבים ברמת קו התקשורת, בעזרת הדוחות נוכל לדאוג למהירות תקינה ורוחב פס תואם את צרכי הלקוח מה שמוביל לחסכון כספי משמעותי בעלויות התקשורת לארגון!

אינטרגציה עם מערכת הקריאות שלנו – כל התראה שמגיעה פותחת קריאת שירות באופן אוטו’ במערכת הקריאות של חברתנו. ישנם לקוחות אשר מבקשים לקבל הודעה/מייל בגין עומסים, נפילות וכו’-זהו חלק מהשירות ומתבצע בלחיצת כפתור!

גיבויים ושיחזורים – כל שינוי אשר מתבצע ברמת התקשורת/אבט”מ נשמר באופן אוטו’ במערכות שלנו. אין צורך להתעסק עם פעולות יזומות בנושא גיבוי קונפיגורציה. מפת זמן אמת – אנו רואים כל התקן המחובר. האם הוא מחובר בקשר ישיר, האם מחובר בצורה אלחוטית, האם מחובר ע”פ תשתית תמסורת/DSL ובעיקר את הקשרים בין המערכות. חסל סימוני כבילה מיותרים!

ניטור תשתית האינטרנט – אנו מנטרים את החיבור לאינטרנט באופן קבוע. אנו מקבלים התראות על נפילות בקו/ציוד ועומסים ולפי Best Practices ופועלים לטיפול מהיר עוד לפני שהלקוח מודע לבעיה/תקלה.

מגמות – אנו יודעים לספק דו”ח “מגמות”. עומסים שונים על רשת התקשורת בהתאם לכמות המשתמשים/ציוד מחובר תוך יכולת חיזוי של צורך בשדרוגים עתידיים ורכש.

יצוא נתונים-בלחיצת כפתור נייצא את מפת רשת התקשורת והקשרים השונים, לא עוד “לשרוף” זמן בהגעה של טכנאי לאתר למיפוי הקשרים השונים ותשלום ש”מתבזבז” לאינטגרנטור המטפל בתמורה להכנה של “תיק אתר”. הכל בלחיצת כפתור. קל ופשוט!

התקנה פשוטה – פחות מ 5 דקות ואנו מקבלים תמונה מלאה של רשת התקשורת-שקיפות אשר מוצגת ללקוח בזמן אמת-הדרך שלנו לניטור WOW! ניטור שלם ומלא של עננים פרטיים, ציבוריים ושרתי on-premise בבית הלקוח.

– ניטור פרו-אקטיבי אמיתי

– ניטור של מערכות וירטואליות

– ניטור של שרתים

– ניטור של מדפסות

– ניטור של מתגים

– ניטור של נתבים

– ניטור של חומת אש

– ניטור של בקרי WIFI וציוד אלחוט

– ניטור של Load balancers

צור קשר

    דילוג לתוכן