שירותי תשתית כשירות- IaaS

למה לך לנסות "לחזות" את צרכי הארגון ולהיות מוגבל ע"פ התקציב? על מנת להסיר את "כאב הראש" מרכישה של שרתים חדשים, רשיונות תוכנה מתאימים, ציוד רשת חדש וחישוב נפח הנתונים הרצוי - אנו ב-Deserve-IT נספק את כל דרישות התשתית כשירות ונחייב בהתאם לשימוש במודל תמחור גמיש. חוות השרתים שלנו מספקת רמה גבוהה של שרידות, ביצועים מדהימים וגמישות תוך אספקת ממשק ניהול ושירות נוח וידידותי למשתמש.

למחשבון עלויות IaaS לחץ כאן    


שירותי התאוששות מאסון - DRaaS

להשגת גמישות ואוטומציה מהירים תחת הבטחה לאבטחה (!). אנו מספקים זמן RPO של שניות ו-RTO של דקות.

אם אתם צריכים לשקול פתרון שעומד במבחן של עלות מול תועלת להגנה על מערכות המידע, אפליקציות הליבה וכלל הנתונים - DRaaS הוא הפתרון!

DRaaS מסיר את הצורך בחוות שרתים נוספת ומאפשר להרוויח אוטומציה וגמישות שסביבת הענן מספקת - תוך הבטחה לאבטחה ויכולת מוצקה להתאוששות מאסון.

עד לאחרונה, מערכות DR סטנדרטיות לא היו מסוגלות לבצע בדיקות באופן פשוט. הנ"ל היה כרוך באובדן זמן, עלויות גבוהות וידע טכנולוגי רב. כיום, תוכלו לבצע בדיקות, העברה בין סביבת ה Production  ל-DR וביצוע Failover לבדיקה ללא פגיעה בתהליכים העסקיים וכל זאת מתוך פורטל יעודי תוך דקות ספורות. הקליקו כאן למידע נוסף.

 


שירותי גיבוי כשירות - BaaS

גיבוי מהיר עם ממשק משתמש נח עם שקיפות ללקוח ברמת נקודות השיחזור והמחיר החודשי. בימינו יש דרישה לארגונים לבצע שיחזור ברמת הפריט (Granular) קרי טבלת בסיס נתונים, EMAIL בודד וכדומה ובמחיר הנמוך ביותר. יכולות הגיבוי והשיחזור של Deserve-IT  פועלים תחת ממשק משתמש נוח ומוכר, מתומחרים ע"פ הערכת נפח דיסק וכמות מכונות וירטואליות, תוך שקיפות מלאה בעלויות למשך תקופת הגיבוי.

אצלנו ב-Deserve-IT תוכל לבחור באילו מהחוות שלנו תרצה לאחסן את הנתונים - בארץ ו/או בחו"ל.

Deserve-IT נותנת כיסוי לכל תרחיש גרוע על מנת שהעסק יוכל להמשיך ולפעול כרגיל. בנוסף Deserve-IT מספקת גיבוי בסטנדרטים הגבוהים בתעשיה תוך הצפנת המידע, כך שאתם יכולים להיות בטוחים וסמוכים שהמידע שלכם שמור ומאובטח.

למחשבון עלויות BaaS לחץ כאן

למידע מורחב לחץ כאן

 

 


שירותי מיגרציה

אצלנו ב-Deserve-IT פיתחנו שיטה במעבר קל ופשוט לסביבת הענן שלנו. אנו משתמשים ביכולות ה-DR שלנו כדי לבצע רפליקציה של המידע שלך אלינו לחווה כדי שאתם הלקוחות תוכלו לבדוק את יכולות הענן לפני ביצוע Switchover לחוות השרתים שלנו. יכולת המעבר / מיגרציה יכולה גם לעבוד באופן ההפוך - מחוות השרתים שלנו. למרות שלא נרצה לראות לקוח שעוזב לפעמים הנסיבות משתנות ובצורה זו תוכל לדעת שאנו נספק לך גמישות ויכולות בתהליכים העסקיים כדי להעביר את המידע לאן שתבחר.