שירותי מחשוב מבוססי ITIL
שירותי מחשוב מבוססי ITIL?

שירותי מחשוב מבוססי ITIL - מה ז"א ? שירות זה הינו שירות מחשוב בחשיבה הוליסטית אשר נבנה על ידנו כמבוסס תהליכים ומתודלוגיית ITIL. חברתנו מנהלת את אתר הלקוח בצורה פרו-אקטיבית ע"י שימוש בטכנולוגיות ניטור,בקרה ואוטומציה. בניגוד לתפיסת מחשוב רה-אקטיבית אשר מונעת מכח ה"תגובה למצב" (לדוגמא - לקוח שמודיע לנו שהשרת בחברה לא עובד וכו'),אנו מונעים ע"י מערכות פרו-אקטיביות אשר מספקות לנו אינדיקציה בזמן אמת לגבי בעיות לפני שהן מתפתחות לתקלות משביתות (לדוגמא - חוסר מקום בדיסק בשרתים).חברתנו פועלת בכל שעות היממה כדי לשפר ולנטר את מערכי המחשוב של הלקוח.בתפיסת השירות אנו נספק שירות אשר מיועד לשמור על זמינות מקסימלית של מרכיבי החומרה והתוכנה המרכיבים את סביבת העבודה. אז מה נספק בשירות המנוהל ?

 • מערכת קריאות - חברתנו איפיינה מערכת קריאות "חכמה" כדי שאתה הלקוח תוכל לתקשר איתנו דרך אתר האינטרנט,במייל,סלולר,טלפון ואפילו בצ'ט. 
 • דוח"ות שוטפים - ברמה החודשית, אחוז עמידה ב SLA,איפיון ופילוח התקלות וסביבת העבודה פר משתמש,דו"ח בדיקות וגיבויים והמלצות לביצוע במידה ויישנן.
 • הפעלת ספקי צד ג' - אנו נפעיל וננהל את כלל ספקי צד ג' ונאכוף את הסכם השירות שלך (ספקיות אינטרנט,בתי תוכנה,ציוד היקפי כגון מדפסות/סורקים,ספקיות טלפוניה/מרכזיות וכו').
 • תמיכה 24x7x364 - אנו מספקים שירותי תמיכה מסביב לשעון (חוץ מביום כיפור) ע"י צוות תומכים מיומן המותאם לעבוד עם לקוחות SMB ( לקוחות קטנים/בינוניים ועד 150 תחנות לערך). אנו מספקים תמיכה למס' רב של ארגונים וארצות ונציגנו מיומנים בתמיכה בשפה האנגלית.
 • ניטור/בקרה וכלי שליטה - כחלק מנוהל קבלת הלקוח תותקן מערכת ניטור אשר תספק לנו דוחות והתראות כדי שאנו נדע לפני הלקוח על בעייה שהתעוררה בטרם הפכה לתקלה משביתה. כמו כן חברתנו מספקת שירות תוך שימוש בכלי שליטה מאובטחים ומהירים אשר מאפשרים לתומכים לטפל במס' רב של בקשות במקביל.
 • הדרכות- חברתנו מספקת שירותי הדרכה מקצועיים מותאמי לקוח,כולל הדרכות מקצועיות בעולם התשתיות ומערכות המידע ואף ברמת האופיס ומודעות ארגונית להתמודדות עם פשעי מחשב ווירוסים. 
 • ייעוץ טכנולוגי שוטף.

אז את/ה רוצים לעבור ספק מחשוב ולא בטוחים ביתרונות שלנו אל מול ספק המחשוב הנוכחי -מצ"ב מדריך הכולל 15 שאלות לספק המחשוב שלכם והשירות אותו הוא מספק. לחץ כאן לקריאת המדריך.


היכן אנו ממוקמים והאם נוכל לספק שירותי Outsource?

לחברתנו שני מוקדי תמיכה. מוקד התמיכה הראשי נמצא במתקני חברת האם(רד-בינת) ברמת החייל,ת"א. המוקד השני שלנו נמצא במיאמי ארה"ב.חברתנו מתמחה בפתרונות Outsource-אנו יודעים כי לא כל לקוח זהה לאחר.ישנם לקוחות אשר מעדיפים מהנדסי שירות באתר הלקוח למס' שעות/ימים בשבוע ואף אנו בעלי יכולת לתגבר לקוחות במהנדסי שירות ad-hoc לפרויקטים .לכל לקוח מנוהל בהסכם השירות מוגדרים IMAC  -  Install,move,add,change -מס' פעולות חודשיות לביצוע התקנות חדשות/הזזה/הוספה/ושינוי של מחשבים ותוכנות ליבה. 

היתרונות שלנו

היתרונות שלנו כוללים :

 • תמיכה-תמיכה אינטימית ע"י שני טכנאים אשר מכירים את הארגון. לכל לקוח בשלב ההקמה מוקם פורטל ניהול אשר כולל את כל מספרי הטלפון של עובדיו ושל המשרד.כאשר מרכזיית הטלפון שלנו מזהה את אחד המספרים השיחה מנותבת לאחד משני הטכנאים המתאימים.
 • מנהל תיק לקוח ADM -לכל לקוח מנוהל מצוות מנהל תיק לקוח אשר תפקידו לאכוף את הסכם השירות של הלקוח מול מערך השירות בחברה(!). ה ADM הינו למעשה נציג הלקוח מולנו בחברה. 
 • חטיבת SMB בחברה גדולה - אנו חלק מקבוצת רד-בינת,קבוצת המחשוב הגדולה בארץ. לחברתנו גב כלכלי חזק ואיתן. אנו חטיבה זריזה וקטנה בחברה אשר מותאמת לעבוד עם לקוחות SMB בלבד.
 • מחירים תחרותיים -חברתנו הינה חברת שירותי מחשוב וענן.כחלק מקבוצת רד-בינת אנו זוכים למחירים השמורים לקבוצה והמרוויח הינו הלקוח הנהנה ממחירים תחרותיים.איננו מתנים שירות ברכישת חומרה/תוכנה מחברתנו. כחלק מההסכם השירות אנו ננהל הסכמי צד ג' ונפעל לעבוד עם ספק החומרה/תוכנה מטעמך במידת הצורך.
 • מטרייה מחשובית - חברתנו מעסיקה יועצים בכירים בתחומי המחשוב והתקשורת.כחלק מהקבוצה אנו בעלי יכולת לספק פתרונות של תשתיות פסיביות ואקטיביות,מערכות טלפוניה,קווי תקשורת ואף פיתוח תוכנה.    

ליצירת קשר - לחץ כאן