הצוות שלנו

משפחת DeserveIT היא משפחה ייחודית.
אנשים בעלי אישיות, רקע, כישורים ויכולות שונים, התאגדו יחד מתוך סקרנות והצורך להיות מאותגרים על ידי טכנולוגיה חדשנית אשר מסייעת לארגונים להתקדם עסקית באמצעות הטכנולוגיה. אתם יודעים, אומרים שמשפחה לא בוחרים – אך הלקוחות מראים אחרת ובוחרים בנו כל פעם מחדש. אנו גאים לספק ללקוחותינו פתרון טכנולוגי מיוחד המציב אותם כבעלי יתרון תחרותי בשוק.

Director

דבורה שלו מנהלת תיקי לקוחות ותומכת תקשורת

בעלת ניסיון של מעל 5 שנים בתעשייה.  דבורה אחראית על תפעול התקשורת ושירותי אבט"מ בענן החברה ומוגדרת כממונה אבטחת מידע ללקוחות ה-enterprise. בשעות הפנאי דבורה אוהבת בעיקר לעצבן את רועי!

 

CEO

רועי לוי מנכ״ל

בעל ניסיון של מעל 20 שנה בתעשייה, חלקן כמרצה בינלאומי בעולמות תשתיות ואבטחת מידע וחלקן כארכיטקט מערכת. את הענן של החברה תכנן ובנה רועי במו ידיו. תרבות העבודה שהנחיל רועי בחברה מבוססת על סטנדרט של שירות מוקפד וירידה לפרטים הקטנים.  בשעות הפנאי הנדירות שיש לו, רועי אוהב לנגן בגיטרה ולשמוע מוזיקה. 

Tier1- Support

ברק קניזו תמיכת קו-1

ברק הינו תומך טכני בצוות קו-1 וחבר בצוות NOC . 

Tier1- Support

אלכסנדר נלסון תומך טכני קו-1 וחבר בצוות NOC

אלכסנדר הינו תומך טכני בצוות קו-1. אלכסנדר מתמחה בפתרונות אופיס 365 . כמו כן אלכסנדר חבר בצוות NOC 

Tier2- NOC&SOC

ניב עופר צוות תקשורת ואבט"מ

ניב עופר הוא איש התקשורת ואבט"מ של חברתנו ואחראי על הגדרות המתגים/נתבים ו HA בענן וללקוחות החברה. ניב חבר בצוות אבט"מ ואחראי על תהליכי ה Onboarding ללקוחות חדשים.

Tier2- Support

דסטיני צ'ידוזי מומחה תשתיות מייקרוסופט

דסטיני מנהל את יחידת המומחים. דסטיני מתמחה בעולמות מייקרוסופט עם דגש על סביבת Exchange ו Active-Directory ,כתיבת סקריפטים מורכבים ותהליכי אוטומציה באופיס 365.

Tier1- NOC

ויקי שושני טכנאי שטח

ויקי הינו טכנאי שטח

Tier1- NOC

דביר בלומשטיין תומך טכני קו-1 וחבר בצוות NOC

דביר הינו תומך טכני בצוות קו-1 וחבר בצוות NOC.

צור קשר

    דילוג לתוכן