הצוות שלנו

משפחת DeserveIT היא משפחה ייחודית.
אנשים בעלי אישיות, רקע, כישורים ויכולות שונים, התאגדו יחד מתוך סקרנות והצורך להיות מאותגר על ידי טכנולוגיה חדשנית אשר מסייעת לארגונים להתקדם עסקית באמצעות הטכנולוגיה. אתם יודעים, אומרים שמשפחה לא בוחרים – אך הלקוחות מראים אחרת ובוחרים בנו כל פעם מחדש. אנו גאים לספק ללקוחותינו פתרון טכנולוגי מיוחד המציב אותם כבעלי יתרון תחרותי בשוק.

Director

שקד שילו מנהלת טכנולוגיה ותפעול

בעלת ניסיון של מעל 10 שנים בתעשייה. שקד מרצה בינלאומית לקורסי סיסקו וצ'קפוינט. שקד אחראית על תפעול התקשורת ושירותי אבט"מ בענן החברה ומוגדרת כממונה אבטחת מידע ללקוחות ה-enterprise. בשעות הפנאי שקד אוהבת לרקוד ובעיקר אוהבת לעצבן את רועי!

 

CEO

רועי לוי מנכ״ל

בעל ניסיון של מעל 20 שנה בתעשייה, חלקן כמרצה בינלאומי בעולמות תשתיות ואבטחת מידע וחלקן כארכיטקט מערכת. את הענן של החברה תכנן ובנה רועי במו ידיו. תרבות העבודה שהנחיל רועי בחברה מבוססת על סטנדרט של שירות מוקפד וירידה לפרטים הקטנים.  בשעות הפנאי הנדירות שיש לו, רועי אוהב לנגן בגיטרה ולשמוע מוזיקה. 

Tier1- Support

טאם לאם תמיכת קו-1

טאם הינו תומך בכיר בצוות קו-1 ומנהל את תחום ניהול המסמכים והידע בחברה. טאם עובד במשמרות ערב ומספק מענה ללקוחות החברה כחלק ממתכונת תמיכה follow the sun

Tier1- Support

צוריאל מחלוף מנהל טכני - צוות קו-1

צוריאל הינו ראש צוות קו-1 . צוריאל הינו הממשק בין הצוותים השונים. קריאות שירות מורכבות חייבות לעבור דרך צוריאל לפני מעבר לצוות המומחים.

Tier2- NOC&SOC

מייקל גרינמן צוות תקשורת ואבט"מ

מייקל גרינמן הוא איש התקשורת ואבט"מ של חברתנו ואחראי על הגדרות המתגים/נתבים ו HA בענן וללקוחות החברה. מייקל חבר בצוות אבט"מ ואחראי על תהליכי ה Onboarding ללקוחות חדשים.

Tier2- Support

דסטיני צ'ידוזי מומחה תשתיות מייקרוסופט

דסטיני מנהל את יחידת המומחים. דסטיני מתמחה בעולמות מייקרוסופט עם דגש על סביבת Exchange ו Active-Directory ,כתיבת סקריפטים מורכבים ותהליכי אוטומציה באופיס 365.

Tier1- NOC

אלכסנדר נלסון תומך טכני קו-1 וחבר בצוות NOC

אלכסנדר הינו תומך טכני בצוות קו-1. אלכסנדר מתמחה בפתרונות אופיס 365 . כמו כן אלכסנדר חבר בצוות NOC 

Tier1- NOC

נדב קורובסקי תומך טכני קו-1 וחבר בצוות NOC

נדב הינו תומך טכני בצוות קו-1 וחבר בצוות NOC . 

צור קשר

    דילוג לתוכן